O salonie

Pragniemy zainteresować przyszłe Panie młode naszą bogatą ofertą sukien ślubnych renomowanych polskich producentów jak MS Moda, Mystic, Igar czy Sposa oraz naszymi nowościami: amerykańską firmą Enzoani i białoruską LE RINA.

Obecnie dostępne są u nas najnowsze kolekcje sukien, a także oferta komisowa i suknie wieczorowe.

W ofercie mamy również wszelkiego rodzaju dodatki tzn. ozdoby do włosów, biżuterię, welony (francuskie, hiszpańskie i polskie), szale, etole, rękawiczki, halki oraz buty. Ozdoby do włosów, biżuterię oraz buty robimy także na zamówienie!

Salon sukien ślubnych otwarty jest w dni powszednie od poniedziałku do piątku w godzinach od 10:00 do 18:00 a także w soboty od 10:00 do 14:00. O każdej porze można przyjść zmierzyć suknie bez wcześniejszego umówienia. Serdecznie zapraszamy naszych przyszłych jak i obecnych klientów.

Panie ujęte urokiem wybranych wzorów zapraszamy do odwiedzenia naszego salonu Mariees, aby zobaczyć kolekcje na żywo. Fachowy i uprzejmy personel pomoże zmierzyć suknie ślubne i doradzi przy wyborze tej jedynej, w której Pani Młoda poczuje się jak księżniczka, roztoczy baśniowy czar w tym najważniejszym w życiu dniu. Jesteśmy tu, aby tak wzruszające chwile jak są ślub były wyjątkowe, a Panna Młoda czuła się najpiękniejszą!

Script logo
Script logo
Facebook