• Slider 50
 • Slider 51
 • Slider 52
 • Slider 53
 • Godziny otwarcia

  Pn. - Pt.: 10:00 - 18:00

  Soboty: 10:00 - 14:00

  Niedziela: Zamknięte

O salonie

Salon sukien ślubnych Mariees to miejsce niezmiennie tworzone przez kobiety i dla kobiet. Od lat wyróżniamy się bogatą ofertą sukien i dodatków ślubnych, a także niezwykłą empatią, ciepłem, delikatnością i indywidualnym podejściem do każdej z Was. Z dbałością o detale pomagamy Wam spełniać marzenia, abyście w Dniu Ślubu czuły się pięknie i wyjątkowo.

Nasza praca znaczy dla nas więcej, niż tylko tworzenie ślubnych kreacji. To jedyna i niepowtarzalna historia, pisana z miłością, której efekty wspólnie możemy podziwiać z ogromnym wzruszeniem. Cieszymy się, że możemy być częścią jednego z najważniejszych dni w Waszym życiu. Dziękujemy, że od lat pomagacie nam tworzyć tę wspólną historię - bez Was nie byłoby nas.

Każdego roku dbamy o to, by nasze kolekcje były zróżnicowane i odpowiadały indywidualnym potrzebom przyszłych Panien Młodych. Współpracujemy z renomowanymi markami polskimi i zagranicznymi, m. in. Ms Moda, Igar, Mystic czy Queen, dzięki czemu każda z Was może znaleźć u nas TĘ JEDYNĄ. W Mariees nie ma rzeczy niemożliwych. Tworzymy dla Was nawet najbardziej wymagające projekty, w myśl powiedzenia "sky is the limit".

Swoją pracę opieramy na doświadczeniu, profesjonalizmie i miłości do piękna. Każdego dnia konsultantki goszczą Was z uśmiechem na ustach, a zespół krawiecki czaruje cuda, przekraczając najśmielsze oczekiwania naszych gości. Każda z Was jest wyjątkowa, tak samo jak suknie, które dla Was tworzymy. Doradzamy z pasją od 1988 roku.

Zespół salonu Mariees

Suknie ślubne Poznań
  • Slider 54